Okul ve Üniversiteler

Online eğitimin popüler olmasıyla birlikte, eğitim veren kurumlar da dahil olmak üzere e-öğrenme ortamlarına duyulan ihtiyaç arttı. Bu anlamda Vedubox güçlü altyapısıyla okul ve üniversitelere e-öğrenme ortamları sunmaktadır.

  • Kendi hızında öğrenme: Her öğrencinin öğrenme hızı aynı değildir, kimi daha hızlı kimi daha yavaş öğrenebilir. Bu yüzden, Vedubox öğrencinin kendi hızında öğrenmesini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.
  • Canlı video: Görüntülü görüşme desteğiyle anlık canlı dersler yapılabilir ve daha sonra izlenmek üzere kaydedilebilir. Böylelikle öğrenciler anlamadıkları veya kaçırdıkları dersi yeniden izleyebilir.
  • İçerik paylaşımı: Ders içinde öğrenciler ile doküman, video ve audio paylaşımı yapılabilmektedir. Her öğrencinin öğrenme yöntemi aynı değildir, bazılarının görsel öğrenme, bazılarının işitme, bazılarının ise okuyarak öğrenme yeteneği baskındır. Farklı formatlarda doküman ekleme özelliğiyle farklı öğrenme şeklinde sahip öğrencilere hitap edebilirsiniz.
  • Sınav Özelliği: Ders süresince ve ders bitiminde öğrencilere farklı soru türlerinde hazırlanmış sınav yapılabilir. Öğrencilerin eğitimi başarıyla tamamlayıp tamamlamadığını test edebilirsiniz.
  • Raporlama&Sertifikasyon: Öğrencilerin eğitimde ne aşamada olduklarını, başarı durumlarını raporlayarak görebilirsiniz. Dilerseniz, başarılı olan katılımcılara sertifika oluşturabilirsiniz.
  • Kağıt ve Dokumentasyon Tasarrufu: Eğitim içeriklerini ve sınavları online ortamda yapacağınız için kağıt israfından kurtulursunuz.